E-GÜVEN’ den Logo Değişimi: Modern, Sade, Dinamik

E-GÜVEN olarak gelişen ürün çeşitliliğimiz ve müşteri kitlemizi göz önünde bulundurarak logomuzu yeniledik.

Bugüne kadar kullandığımız klasik çizgilere sahip logomuzu, ürün ve hizmetlerimizi vurgular nitelikte modern, dinamik ve değişen iş yapış modellerine atıf yapan bir tasarımla yeniledik. Yeni logomuzu bize en çok yakışan, bizi anlatan ve birlikte inşa ettiğimiz kavramları taşıyan, süreklilik, değişime uyum, yenilikçilik ve güven gibi temel değerlerimizi yansıtan bir tasarımla sizlerle buluşturuyoruz.

Dinamik tasarımla geleceği kucaklıyoruz

16 yıldır e-imza ve e-imzalı çözümlerle birbirinden farklı sektörlerde hizmet veren kurum ve bireyi e-imzalı yaptık. E-imza mali müşavirler, eczacılar, doktorlar, avukatlar gibi serbest meslek mensupları başta olmak üzere pek çok farklı meslek ve yaş grubuna hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile buna en çok uyum sağlayan kitle ise genler. Günümüzde öğrenciler, genç girişimciler ya da kanıt ve imza gerektiren işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bir çok birey işlemlerini hızlı, kesintisiz, güvenli ve tasarruflu bir şekilde yapma eğiliminde. Bundan ilhan alarak yeni logomuzu tasarlarken modern ve dinamik çizgilere dokunduk. Biraz renklendik. Sonra sadeleştik. Siyahları bir süre kenara bıraktık. Biraz turuncuya daha fazla kırmızıya yer açtık.

Gençler daha çok e-imza kullanacak

Yenilenen logomuz ile ilgili Genel Müdürümüz Can Orhun; “E-imza yoğun olarak 25-40 yaş aralığı grubu tarafından kullanılıyor. Bu grubu 40 yaş üzeri kullanıcılar takip ediyor. Kısa ve orta vadede şubesiz bankacılık, uzaktan eğitim gibi pek çok alanda dijital kimlikler kullanılacak. E-imza, dijital kimlik konusunda çok önemli bir role sahip. E-imza ve mobil imzanın genç kullanıcılar tarafından daha çok kullanılacağı bir döneme giriyoruz. Bu nedenle yenilenen logomuzun 18-25 yaş aralığına da hitap etmesini amaçladık. Ayrıca ürün geliştirmenin ötesinde danışman kimliğimizle de müşterilerimizin iş modellerini sadeleştirmesine ve çağa uygun süreçlerle yeniden tasarlamasına katkıda bulunarak, kesintisiz iş akış süreçleri kurmaları her zaman önceliklerimizden biri oldu. Yeni logomuzla daha da gençleşerek her zaman dinamik ve çözüm odaklı kalacağımızın mesajını vermeyi hedefledik.” şeklinde belirtti.

E-GÜVEN olarak yeni logomuzla daha büyük başarılarda daha çok kişinin bilgisayarında daha çok etkinlikte, daha çok faturada, uluslararası işbirliklerinde, daha çok yarışma kazananı olarak sizlerle buluşmayı diliyor ve hedefliyoruz.