Çocuklara Okula Dönüş Hediyesi E-GÜVEN’den

Okulların açılmasına kısa bir süre kala okul hazırlıkları başladı. E-GÜVEN olarak çocukların kitap okuma alışkanlıklarına destek olmak amacıyla okula dönüş haftası kapsamında müşterilerimizin çocuklarına dünya klasikleri kitapları hediye ediyoruz.

Türkiye Yayıncılar Birliği verilerine göre kitap üretiminde geçen yılın ilk dört ayına göre azalış gözlemlendi. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar teknolojinin de ilerlemesiyle beraber bilgisayar oyunları, sosyal medya ve diğer mecralara yoğun olarak vakit ayırıyorlar. E-GÜVEN olarak çocuklara diğer mecraların yanı sıra kitap okumayı sevdirmek ve bunu alışkanlık haline getirmelerini sağlamak amacıyla okula dönüş haftasını bir kampanya ile desteklemek istedik. E-GÜVEN İstanbul Genel Müdürlük, Karaköy ve Ankara ofislerimizi ziyaret ederek e-imza alımı gerçekleştiren müşterilerimizin çocuklarına dünya klasikleri çocuk kitapları hediye ediyoruz.

Dünyaca ünlü yazarların birbirinden değerli eserleri ile çocuklar hem kitap okuma alışkanlığı ve sevgisi artıyor hem de kendilerine yeni bilgiler katarken hayal güçlerini geliştirebiliyorlar. Üstelik kitaplar bir zamanlar hepimizin severek okuduğu Alice Hairkalar Diyarında, Polyana, Peter Pan, Seksen Günde Dünya Turu, Pinokyo, Gullıver’in Gezileri gibi bir çok eser mevcut. Siz de e-imza alımı için E-GÜVEN Ofislerini ziyaret ederek okula dönüş haftası boyunca kampanyadan yararlanabilirsiniz.