Paperzero : Çalışma ve günlük hayatın yeni ritmi

Dijitalleşmenin sıfır noktası, hayatı kolaylaştıran çözüm Paperzero ile 142 dakika süren işlem 10 saniyede bitecek. İmzalar dijitalde özgürleşti.

E-GÜVEN ve Eczacıbaşı Bilişim olarak yeni ürünümüz Paperzero ile bireylerin, küçük işletmelerin ve kurumsal şirketlerin yorucu imza süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Anlaşmaların 10 saniyede e-imzalı olarak taraflara ulaşmasını sağlayan Paperzero, çalışma ve günlük hayatın yeni ritmini belirliyor. Mobil uygulaması da yakında yayınlanacak olan çözümüz ile imza atmak ekrana dokunmak kadar kolay olacak

İmza veya onay gerektiren anlaşma süreçlerini dijitalleştiren Paperzero çözümümüz, imzalama süreçlerini hızlandırıyor, farklı kişilerden fiziksel imza toplama, anlaşmaları kurye ile gönderme ve saklanma süreçlerini dijitalleştiriyor. Dokümanlar elektronik imza veya mobil imza ile 10 saniyede imzalanıp taraflara ulaştırılıyor. Bireysel kullanım avantajlarıyla da gündelik yaşamı kolaylaştıran yenilik, yalnızca imza görselinin yeterli olduğu anlaşmalarda da hızla sonuca ulaştırılmasına imkan sağlıyor. İmzaya gelen anlaşmalar için üyelik yapılması bile gerekmemesi Paperzero’nun en büyük avantajlarından biri, imzalı belgelerin otomatik olarak kaydedilerek istenen her an erişilebilecek şekilde arşivlenmesi ve anlaşma yenileme zamanlarını istenilen periyodlarda hatırlatması. Çalışma ve günlük hayatın yeni ritmini belirleyen Paperzero ile yorucu imza süreçleri tarihe karışıyor.

QR Kod ile imza doğrulama rahatlığı

Paperzero’da QR Code ile imza doğrulama avantajı da bulunuyor. bu özellik sayesinde elektronik imzalı ve mobil imzalı belgenin içeriği, tarihi, belgeye kimlerin imza attığı saniyeler içinde doğrulanıyor. Dosya formatı ne olursa olsun imza atabilme kolaylığının yanı sıra çoklu imza gerektiren belgeler de tek platformda imzalanabiliyor. Aynı zamanda serbest çalışanlardan kobilere, bireylerden yöneticilere herkesin ihtiyacını karşılayacak özellik ve paketleri içerisinde barındırıyor. Bağımsız işlem konforu sağlayan Paperzero, mobil cihazlar üzerinden de kolay, hızlı ve yasal imza atabilme imkanı sunacak.

Hayatın Ritmini Belirliyor 20 Yıllık Deneyimin Ürünü

Paperzero ile işlemleri dijitalde yönetmenin iş hayatına olduğu kadar doğaya da faydası dokunduğuna dikkat çeken Genel Müdürümüz İlker Türkoğlu, “Resmi evraklar, sözleşmeler ve anlaşmalar için gereken imzaları tek platformda toplamak, işlemleri yüzde yüz hızlandırıyor. Bu yüzden Paperzero ile hayatın yeni ritmini belirliyoruz diyoruz. E-imza alanındaki 20 yıla yaklaşan tecrübemizle geliştirdiğimiz Paperzero sayesinde çok sayıda kişiden kısa zamanda imza toplama, imza sırasının kimde olduğunu takip etme, belgelerin kaybolması, gerekli olduğunda bulunamaması veya alıcılara ulaşıp ulaşmaması konusundaki belirsizlik gibi sorunlar son buluyor. İmza süreçlerine pratiklik kazandıran Paperzero, kapsamlı olduğu kadar çevreci de bir çözüm. Bir belgenin imza için kuryeyle dağıtıma çıkıp alıcıya ulaşması ortalama 142 dakika sürüyor. Bir ladin ağacının kağıda dönüştürülmeye elverişli hale gelmesi ise 20 yıl. Kağıda ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen bir Paperzero işlemi yalnızca 10 saniye sürerken karbon ayak izi ise 5 bin kat azalıyor.” dedi.

Hızlı, güvenilir ve sürdürülebilir dijitalleşmenin sıfır noktası

Birden çok belgenin tek tıkla imzalanabildiğine vurgu yapan Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Gürkan Papila, “Bilgi teknolojileri donanımımız, elektronik ve mobil imzalı çözümler üzerinde yıllara dayanan deneyimimiz ve yenilikçi bakış açımızla güvenli, tasarruf sağlayan, doğa dostu bir çözümü bireylerin ve iş dünyasının hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Hem bireyler ve küçük işletmeler hem de büyük kurumsal şirketler için dijitalleşmenin sıfır noktası olarak tasarladığımız Paperzero, özellikleri ile şirketlerin sürdürülebilirlik planlarına katkı sağlarken bireylere doğa dostu bir çözümü kullanarak hayatlarını kolaylaştırma fırsatı sunuyor. Bütün bankalara ve şirket iç-dış sistemlerine kolay entegre olan, hızlı bir üyelik ile hemen kullanıma başlanabilen Paperzero, uzman destek kadrosu ile de ön plana çıkıyor” bilgisini verdi.