20 Yaşındayız!

E-GÜVEN olarak, 20 yıldır yenilikçi çözümlerimizlele hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz

Sektördeki 20. yılımızını doldururken, şirketimiz, elektronik ve mobil imzalı çözümler üzerinde yıllardır var olan deneyimimiz, sürekli gelişen üretim altyapımızsı, ve yenilikçi bakış açısımız veıyla güvenli, tasarruf sağlayan, doğa dostu ürünlerimizle dijital hayatın ritmini belirliyoruz. E-GÜVEN olarak özel sektördeki elektronik sertifika pazarının yarısından fazlasına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dijitalleşmenin hızlanması ile birlikte süreçlerde e-imza ve çözümlerinin kullanımı kurumlara ve bireylere başta verimli insan gücü ve bir çok ciddi maliyet kalemlerinden de tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda günümüzde oldukça önemli olan sürdürülebilir bir iş modeli sunuyor. Geleneksel ıslak imza süreçleri, dokümanların hazırlanması ve imzalanması için tahmin edilemeyecek miktarda kağıt, yazıcı ve kargo maliyetleri doğuruyor.   Doğa dostu e-imza ve mobil imzalı çözümleriyle fiziksel imza toplama, imzalı belgeleri kurye ile gönderme ve fiziksel arşiv tutma süreçlerini dijitalleştiren E-GÜVEN, kalemlerde yıllık maliyette yüzde 75 tasarruf olanağı sağlıyor.

E-GÜVEN olarak, 20 yıldır doğaya dost ve sürdürülebilir iş modelleri tasarlayarak ürün ve hizmetlerimizle profesyonel iş hayatı, toplum ve dünya için katkı sağlamaya devam ediyoruz. İş dünyasında ve bireysel hayatta başta e-imza olmak üzere, e-dönüşüm konularında farkındalığı artıran şirketimiz, zaman, iş gücü ve maliyetlerde önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Sürdürülebilir iş modelleri tasarlayarak, kağıt ortamındaki imzalama süreçlerini dijital ortama aktararak  doğaya konusunda da duyarlı adımlar atıyoruz.

Bizimle birlikte bu yolda yürüyen tüm iş ortaklarımız, çözüm ortaklarımız ve değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Şimdi 20. Yılımıza özel 1 Yıllık Elektronik İmza paketi alımlarınızda %20 indirim sizleri bekliyor!

Kampanyamızdan faydalanmak Hemen başvuru yapmak için tıklayın