E-GÜVEN Akademi Öğrencilerle Buluşmaya Devam Ediyor

E-GÜVEN Akademi, 2015 yılından günümüze üniversitelerle sertifika programı düzenleyip üniversite-özel sektör dayanışmasını yaşatıyor. Öğrencileri geleceğe hazırlamaya, sektörü tanıtarak, akıllardaki soru işaretlerini gidermeye konularında uzman kadrosuyla e-dönüşüm alanında eğitim vermeye devam ediyor.

E-GÜVEN Akademi, özellikle e-dönüşüm alanında faaliyet gösteren şirketlerde çalışmak isteyen öğrencilere, e-dönüşüm öğelerini sistemlerine entegre etmek isteyen profesyonellere, kamu ve özel şirket çalışanlarına, e-dönüşüm uygulama ve stratejileri hakkında bilgi edinmek isteyen kişi ve kurumlara katkı sağlıyor.  Uzman ekibimiz öğrencilere başta e-imza olmak üzere, e-imzanın dijital dönüşümdeki yeri , işletmelere sağladığı fayda ve avantajların yanı sıra kullanım alanları, uzaktan çalışma iş süreçlerine etkileri hakkında bilgi veriyor.  Özellikle gençlerin doğa dostu çözümlere ilgi duyduğu günümüzde, e-imzanın yapısı gereği doğaya dost ve sürdürülebilir iş modelleri yine uzman ekibimiz tarafından aktarılıyor.

E-GÜVEN, Kurumsal Sosyal Sorumluluk görevinde önemli bir parçası olarak gördüğümüz E-GÜVEN Akademi ile bilgi toplumu olma yolunda önemli bir boşluğu doldurma, e-dönüşüm alanında farkındalık oluşturmayı ve nitelikli iş gücüne katkıda bulunmayı hedefliyor. Her yıl dijitalleşme sürecinde hayatımıza giren uygulamaları, e-imzayı, e-dönüşümü ve gündemdeki yeni konuları ele almaya devam ediyor. Eğitimlerimizin sonunda katılımcılarımıza sertifikalarını Paperzero üzerinden dijital ortamda ve e-imzalı olarak iletiyor.

Her yıl düzenlenen e- dönüşüm eğitimlerimizle öğrencilere daha fazla bilgi aktarmaya, sektörel farkındalık kazandırarak dijital çağın yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.

Takipte kalın…