4. E-GÜVEN Akademi İçin Geri Sayım Başladı!

Her yıl dijital dönüşüme yönelik konu ve konukları ile düzenlenmeye devam eden Akademi programı için geri sayım başladı. 4. E-GÜVEN Akademi 24 Kasım’da Das Das Atolye ‘de gerçekleşecek.

İlki 2015 yılında düzenlenmeye başlanan E-GÜVEN Akademi programının bu yıl 4. ‘sü düzenlenecek. Alanında uzmanların yer aldığı bir konuşmacı listesi olan Akademi programında dijital dönüşüme dair pek çok farklı konuya değinilecek. Türkiye’de dijitalleşmenin tarihçesinden, kurumların dönüşüm yolculuklarına, blockchain ekosisteminden, dijitalleşmenin getirdiği veri güvenliliği gerekliliklerine kadar bir çok farklı konuya yer verilecek.

E-GÜVEN Akademi özellikle kamu – özel sektör çalışanlarına, öğrencilere ve tüm iş dünyası profesyonellerine yönelik dijital dönüşüm yolculuklarında rehberlik etmeyi hedeflemektedir. Her yıl gelişen teknolojileri eğitim konularına dahil ederek katılımcılarla sektörün duayen isimlerini bir araya getiren E-GÜVEN bu programın da desteği ile Türkiye’de dijital dönüşümün yaygınlaşmasını aynı zamanda kağıt tasarrufu sağlanarak doğanın korunması konusunda birey ve kurumların bilgilenmesi için çaba sarf etmektedir.

Sektörün öncü isimlerini bir araya getiren E-GÜVEN Akademi ‘nin bu yılki konukları arasında E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, E-GÜVEN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Gönç, Lostar Bilgi Güvenliği Genel Müdürü Murat Lostar, Boğaziçi Ventures Partner’ı İnci Çömlekçioğlu, BTS Partners’dan avukat Erdem Aslan, BCTR Direktörü Özge Çelik, WWF Türkiye’den Kurumsal İş Birlikleri Yönetmeni Nilay Dökümcü yer alıyor. Dijital Sertifikalı eğitim programı E-GÜVEN Akademi ‘ye katılım için biletler Biletix ‘den temin edilmektedir.