Letsign ile İmzalar Dijitalde Atılıyor

Letsign ile imzalar dijitale atılıyor. Pandemi dönemi ile e-imzanın yanı sıra e-imzalı çözümlere olan talep de artıyor.

Bilg çağı iş yapış sürecini değiştirirken hayatlarımıza yeni bir çok uygulamayı da dahil etmeye devam ediyor. Bir çok kurum e-dönüşüm süreçleri konusunda çalışmalarını sürdüryor. E-imza e-dönüşüm süreçlerinde bir çok uygulamada kullanılması ile bu süreçlerin temel taşını oluşturmakta. Fakat e-imzanın yanı sıra kurumlarda iş süreçlerini kolaylaştırmak zaman ve maliyetten tasarruf etmek için e-imzalı çözümlerinde ön plana çıktığını göz ardı edemeyiz.

E-GÜVEN tarafından geliştirilen Letsign da bu uygulamalardan biri e-imza kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yönelik çözüm sunan Letsign sayesinde farklı formatlarda imza atılabiliyor ve süreçler kolaylaşıyor. E-imzalı dosya oluşturma, elektronik imzayı doğrulama ve aynı zamanda dosyaya zaman damgası atabilme özelliklerinin yanı sıra kullanıcılar Letsign ile dosya formatından bağımsız imzalama işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Kurumlar için en büyük sorunlardan biri olan dokümanın bir kaç kişi tarafından imzalanması ve bu sürecin takip edilmesi Letsign sayesinde oldukça kolaylaşıyor. Uygulama içerisinde tanımlanan imzacı sıralaması sayesinde dokümanın imza takibi rahatlıkla yapılıyor.

İmza süreçleri konusunda kurumların önem verdiği bir diğer ayrıntı da kullandıkları uygulamanın kolay ulaşabilir olması. Letsign, dokümanları web üzerinden kolay, hızlı ve güvenli biçimde imzalamaya imkan veren yapısı sayesinde bu noktada öne çıkan uygulamalardan diyebiliriz. Her kuruma ve ihtiyaca uygun paket seçenekleri, doğrudan üyelik gerçekleştirerek hızlıca temin edilebilmesi sayesinde hem kullanıcılar hem kullandıkları kadar ödüyor hem de her kurum kendisine uygun paketi satın alabiliyor. İmzacı sırasını takip edebilme ve bu konuda sürekli hatırlatmalar gerçekleştiren LetAsistant hizmeti de imza süreçlerinin gözden kaçmasını büyük ölçüde azaltıyor.

Özellikle zamanını ve işgücünü verimli kullanmak isteyen firmalar için Letsign oldukça verimli bir uygulama e-imzanın da bir çok kurumda yoğun bir biçimde kullanıldığını düşünürsek e-imzalı çözümlerle birlikte e-imza kullanıcısı olan kurumların iş süreçlerinin daha verimli olacağını öngörüyoruz. Letsign hakkında daha fazla bilgi almak için letsigning.com adresini ziyaret edebilirsiniz.